خاک بر سر خارجيا

روزمره No Comments »

خاک بر سر خارجي‌ها بکنند. واحد پولشون 700 تا 1000 برابر واحد پول ماست. با اين حساب هر 1 ساعتي که آنجا کار کني معادل کلي ساعت کار در اينجاست. خاک بر سرشون که اين همه پول پست مي گيرند، پول ثبت نام مي‌گيرند. پول کوفت مي‌گيرند!

Balatarin

دندان آبي

روزمره 4 Comments »

اين دندان آبي هم چيز نيکويي است. خيلي هيجان داره وقتي موبايل‌ات را در هوا تکان مي‌دي و يا به تلفني جواب مي‌دهي و دندان آبي مشغول منتقل کردن فايل‌ها از روي موبايل‌ات به کامپيوترت است…

من از دندان آبي خوش‌ام آمده(:

Balatarin

جستجوي هميشگي

وبلاگی 3 Comments »

زيستن جستجويي هميشگي است. زندگي پر است از لحظه‌هايي که ميخکوب‌ات کند، ندانسته‌هايي که حتي نمي‌داني که نمي‌داني‌شان. همين زندگي پردردسر پر است از لحظه‌هاي زيبايي که بايد بگردي تا پيداشان کني.

زندگي يک جستجوي هميشگي است و اين به خودي خود ارزشمند است.

Balatarin

بي‌بي‌سي هم سانسور شد

وبلاگی No Comments »

جالبي ماجرا اينه که بالاخره بي‌بي‌سي فارسي هم فيلتر شد. مبارک باشه(:

Balatarin

ارسباران

وبلاگی 1 Comment »

جشنواره فيلم فجر شروع شد. يادش بخير روزهايي که مي‌رفتيم براي فيلم‌بيني. آيا قبلاها هم ارسباران فيلم جشنواره پخش مي‌کرد؟

fajr film festival

Balatarin

Connie

روزمره, روزگار من 3 Comments »

ديشب Connie همکارم که در پروژه Pixelpost از هامبورگ آلمان از طرف خودش و همسرش يک دسته‌گل براي من و مهسا فرستاد خيلي هيجان داشت و زيبا بود. نوشته‌ي بسيار زيبايي هم بهش وصل بود.

connie flowers

Balatarin

پرهيز

سخن روز 1 Comment »

خب اين وسط کمي از خودم فلسفه در کنم:

به نظر من زيباترين قسمت اديان مختلف “تقوا” است. يعني اينکه بتواني کاري با بکني و خيلي هم مواد شيميايي بدن‌ات به آن سو بکشندت اما تصميم بگيري آن کار را نکني. اين تصميم گيري نتيجه يادگيري مغزت است که طوري عمل کند تا بتواند واکنش‌هاي شيميايي را کنترل کند. اين ويژگي تقريبا همه‌ي اديان است (اگر اشتباه مي‌گويم جادي اشکال‌ام را بگو لطفا). زندگي قانون‌مند اين آموزش را به آدم‌ها مي‌دهد و البته دين اين آموزش را حتي در جزئي‌ترين قسمت‌هاي زندگي با قدرت تمام اعمال مي‌کند. مثلا روزه‌داري – حال چه مسلمان باشي چه نه – به خودي خود به تو قدرتي مي‌دهد که نه بگويي، نکني، نباشي، نروي. به نظرم اين توانمندي مهمي است و اين تجربه‌ي دينداري را بسيار با ارزش مي‌کند. پرهيز بودايي از خيلي از کارها يا مديتيشن يا موارد مشابه‌اش در دين مسيح همه نتيجه مشابه‌اي بر مغز دارند. به نظرم اين مهم است و آنهايي که دين‌نداري مي‌کنند بايد حواس‌شان به اين باشد. (دين نداري يعني يا دين را قبول ندارند يا اگر دين را قبول دارند زيرآبي مي‌روند!)

Balatarin

تمام شد رفت

وبلاگی 9 Comments »

خروس شدم؟

((:

Balatarin

فردا آدم ديگري مي‌شوم

روزمره, روزگار من 9 Comments »

از فردا من آدم ديگري خواهم شد. حداقل در روايات که داريم(;

فردا روز بسيار مهمي در زندگي منه. شايد بعد از روز تولدم مهم‌ترين روز باشد. حس و حال عجيب غريبي ندارم. ماجرا به نظرم طبيعي مي‌آيد.

يادمه يه جايي مثلا msnbc بايدها و نبايدهاي وب‌لاگ نويسي را نوشته بود. يکي از نکات‌اش اين بود که وقتي وب‌لاگ مي‌نويسيد، به اين فکر کنيد که ممکن است رييس آينده‌تان – براي اينکه بفهمد چطور آدمي هستيد – بيايد مطالب آرشيو شما را بخواند. پس طوري بنويس که رييس آينده‌تان شما را استخدام کند. هر چيزي را ننويسيد. ((:

انگار هر چيزي را در وب‌لاگ نمي‌شود نوشت. به هر حال اين را مي‌نويسم: فردا من و مهسا بالاخره رسما يکي مي‌شويم.

Balatarin

معرفي دوباره

مدیریت سایت 4 Comments »

اين صفحه جديد در فوتوبلاگ‌ام هست، قبلا هم معرفي‌اش کرده‌ام اما الان کمي بهش رسيدم و به ليست فوتوبلاگ‌هاي ديگري نيز اضافه کردم‌ام. روي عکس کليک کنيد به صفحه جديد مي‌رويد. اين صفحه هميشه آخرين عکس فوتوبلاگ‌هاي مورد علاقه‌ام را نمايش مي‌دهد و مرتب به‌روز مي‌شود.

Favorate Photoblogs

Balatarin
WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS