راي بدهيد به من: نفت به سفره فوتوبلاگيست‌ها مي‌آورم

وبلاگی 4 Comments »

مسابقه جايزه جهاني فوتوبلاگ‌ها شروع شده، لطفا به فوتوبلاگ من در قسمت Best African / Middle Eastern Photoblog راي بدهيد. کافي است آدرس فوتقوبلاگ مرا http://pblog.raminia.com را در آنجا وارد کنيد ( و اگر خواستيد دو نفر ديگر را) و کليد ثبت را در پايين فشار دهيد. براي اينکه راي الکي ريخته نشود از شما آدرس اي‌ميل مي‌خواهم که يک بار بايد پس از دريافت اي‌ميل آن را تاييد کنيد.

راي بدينا… مرسي!(:

Balatarin

زندگي مشترک

وبلاگی 7 Comments »

بعد از ازدواج زندگي‌ من و مهسا به طور اساسي دچار تغيير و تحول شده. تغييرات ايجاد شده از نوع پيشيني (prior) هستند و در اکثر پيش‌فرض‌ها تغيير ايجاد کرده‌اند و تقريبا تمامي جنبه‌هاي مختلف را هم در بر مي‌گيرد. به طور کلي بسيار شاد‌ترم و خوش مي‌گذره! تنهايي‌هايم از بين رفته و ديگر تنها نيستم. البته اين براي کسي که در تنهايي‌اش فکرهايش را سامان مي‌داده يکم سخت است. حالا مي‌توانم به چيزهايي فکر کنم که پيش از اين هميشه به آينده موکول‌اش مي‌کردم. مثلا چندتا BMW کلاس 7 بگيريم، يا دوربين 350D يا يک لپ‌تاپ! هاها… (:

کارهايي مي‌کنم که پيش از اين با اکراه مي‌کردم يا هميشه يه جوري از زيرش در مي‌رفتم. مثلا شستن ظرف‌ها! من تقريبا 20٪ مواقع ظرف‌ها را مي‌شويم ولي هنوز از اين کار خوش‌ام نمي‌آيد. بين خودمان باشد، من از خريد بيشتر لذت مي‌برم به خصوص وقتي جيب‌ام پر است و از اين سوپرمارکت (يا هاپرمارکت) خريد مي‌کنم ذوق مي‌کنم!

خيلي رفتارهايمان عوض شده، مثل ساعت خواب، ساعت بيداري. چاي نخوردن من يا صبحانه نخوردن مهسا عوض شده. شب بيداري‌هاي من از بين رفته و همينطور سردردهايم! من تنبل‌تر شده‌ام. البته دليل عمده‌اش تغييرات است و اينک در دوران گذار بوده‌ايم. به نظر مي‌رسد در اکثر قسمت‌ها اين دوران گذار را پشت‌سر گذاشته‌ايم و به خودمان عادت کرده‌ايم.

آه! چاق شده‌ام! علت‌ها: زن خوب! غذاي زياد، شوکولات زياد Galaxy Tableron M&M Cabury… مهسا به اندازه من شوکولات دوست ندارد. به طور مثال نمي‌تواند شوکولات را خالي خالي پشت سر هم بخورد و بايد باهاش چايي بخورد اما من مي‌توانم يک مشت m&m را يکدفعه در دهان بگذارم يا کلي Galaxy بخورم. (توضيح اينکه من چند بسته Galaxy نيم‌کيلويي داشتيم!)

آره! ورزش هم مي‌کنيم. البته تازه شروع کرده‌ايم اما هردو تصميم گرفته ايم که چنين کنيم.

بازهم خواهم نوشت… در مورد قهوه‌خوردن و دستگاه قهوه‌جوش‌مان که سعيد، محسن، محمد ق، محمد سلي، حامد زحمت‌اش را کشيدند و برايمان خريدند. درباره دوبي خواهم نوشت که بسيار بر رويم تاثير گذاشت. درباره اينکه به چند سطل آشغال پلاستيکي کوچک احتياج داريم ولي هروقت رفتيم بخريم دلمان نيامد اين همه پول بالايش بدهيم. اوه… براي نوشتن حرف زياد دارم…

Balatarin

پيکسل پست Pixelpost 1.5RC1

فني 2 Comments »

پيکسل پست ورژن 1.5RC1 منتشر شد. RC به معني Release Candidate هست. در واقع اين ورژن منتشر شده اصلي است اما چون هنوز ممکن است پس از فيدبک‌هاي اوليه تغييرات جزئي بکند، با اين اسم منتشر شده است.

Balatarin

بلاگيدن زندگي است

مدیریت سایت, روزمره 1 Comment »

هاها… اين وب‌لاگ بالاخره به روز شد. بازهم از دانشگاه کذايي خودم.

اين را نوشتم که بگويم زنده‌ام. امروز دفاع خانم صادق است. من هنوز دفاع نکرده‌ام. روبات موبوتاي ما در نسل دوم‌اش دست صادق است و دارد از خودش دفاع مي‌کند.

روزهايي که گذشتند، باز نمي‌گردند، اين بزرگ‌ترين تراژدي زندگي آدم‌هاست.

هين! ديدي جمله قصار از خودم در کردم. دلم مي‌خواهم بتوانم عکس بگيرم. الگوريتم‌ام جواب خوب بدهد و بروم در پروژه را تخته کنم.

خبر جديد تر اينکه سايت پيکسل پست يه کم هک شده‌بود . قرار است ورژن جد يد سايت را بگذاريم …. پيکسل پست 1.5 (غير بتا) هم به زودي خواهد آمد. ويکي پيکسل پست هم آماده شده و به زودي به آدرس wiki.pixelpost.org منتقل مي‌شود.

آسمان تهران ديروز بشدت آبي بود.

رامين خوب است
مهسا هم خوب است.

Balatarin

پنج شباهت پيدا کنيد

وبلاگی 2 Comments »

در چهره اين دو نفر 5 شباهت پيدا کنيد و جايزه بگيريد!

alef noon & boosh

Balatarin

براي بار سوم

وبلاگی 2 Comments »

براي بار سوم سنگ مزار احمد شاملو از جا کنده و شکسته شد

هراس من – باری – همه از مردن در سرزمینی است

که مزد گور کن

از آزادی آدمی

افزون باشد.

Balatarin

سال نو شده انگار

روزگار من 9 Comments »

اوه يادم رفت عيد رو به خودم و شما تبريک بگم. امسال اولين سالي بود که من و مهسا در کنار هم عيد را جشن گرفتيم. اين هم سفره هفت‌سين‌مان است. عکس را مهسا گرفته که انصافا خوب گرفته(:
7-sin-1385

حالا هم زياد دير نشده… سال نو بر همه شما دوستان مبارک

Balatarin
WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS