بازهم وبلاگ نويسي

روزمره 1 Comment »

بالاخره آن لينک که مي‌گفت وب‌لاگ‌نويسي حماقت‌ است را پيدا کردم. نمي‌دانم چه کسي آن را به من داد اما اين هم بالاخره معلوم مي‌شه.*

به نظرم اون‌هايي که چند سال است وب‌لاگ‌شان را نگه داشته‌اند لابد کاربردي برايشان داشته که نگه‌اش داشته‌اند و اين نوشته زياد کمکي بهشان نمي‌کند اما اگر کسي مي‌خواهد وب‌لاگ‌نويسي را شروع کند به نظرم جالب است که اول اين را بخواند تا بعدا نگويد نگفتيد…

لينک به مطلب قبلي در اينباره

* پ.ن: بالاخره با کمک آرشيو ياهو مسنجر مشخص شد که آن شخص سعيد بوده :

Saeed (2006/08/17 01:23:45 ب.ظ): Blogging is stupid : http://blogging.infogami.com/manifesto.html

Balatarin

Yahoo Answers

وبلاگی 1 Comment »

من یاهو انسرز (Yahoo Answers) را آزمایش کردم و بسیار شگفت‌زده شدم! خیلی جالب است که بتوانی هر سوالی، دقیقا هر سوالی که در ذهن‌ات است بپرسی و هرکس خواست و توانست به آن جواب بدهد. خیلی سوال‌ها می‌شود کرد حتی در این حد که پیتزا فروشی خوب اطراف سیدخندان کجاست! و جواب‌ها را هم از خود همان مردم گرفت. مثلا می‌توانی از مردم اسپانیا در مورد سبک غذا خوردشان بپرسی و یا از ایتالیایی‌ها بپرسی چرا اینقدر پیتزا دوست دارند یا اینکه از ایرلندی‌ها بپرسی که چرا این قدر زهرماری می‌نوشند… یا از آدم‌هایی که وسائل خانگی خودشان را تعمیر می‌کنند بپرسی که کجا می‌توانی مدل خوبی برای طراحی و ساخت کمد اتاق‌ات بدست آوری که به خودت بتوانی بسازی‌ش!

خیلی جالب است که وارد گفتگوی جهانی بشوی…

Balatarin

وبلاگ

وبلاگی 8 Comments »

چند روز پیش سعید یا محسن لینکی به من نشان داد که به 10 دلیل می‌گفت وب‌لاگ نویسی حماقت است…

آخرین دلیل اش این بود که وب‌لاگ نویسی اگر دنیا را بدتر نکرده باشد بهتر نکرده است((:

کلا دلایل‌اش به نظر من نا کافی بود. وب‌لاگ نویسی خیلی چیز مفیدی هم می‌تواند باشد بستگی دارد ازش چه انتظاری داشته باشیم. مثلا بسیاری از جستجوها غیر معمول من به وب‌لاگ‌ها منتهی می‌شود اما بازهم مفید هستند چون لینک و ارتباط درون شبکه جهانی از حتی بعضی پست‌های خیلی معمولی و سطحی کلیدی برای اطلاعات بیشتر می‌سازد. علاوه بر این وب‌لاگ‌ها منابع اطلاعات پس‌زمینه هستند. اطلاعاتی که در هیچ کتابی یا نوشته‌ای ثبت نمی‌شود. این برای درک همبافت یک متن ضروری است !

Balatarin

خوش خوشان

روزمره 2 Comments »

چندتایی از مطالب قدیمی‌ام را خواندم از خودم خوش‌ام آمد! چقدر خوب می‌نویشتما…. (:

Balatarin

من ثابت می‌کنم

فني, لبخند بزن, روزگار من 1 Comment »

من ثابت می‌کنم همه چیز مستطیل است، همه چیز وابسته به همبافت است و با معماری سلسله مراتبی قابل توصیف! همه چیز یادگیری است و همه چیز swarm است! و همه چیز می‌تواند همبافت باشد یا نباشد، همه چیز وابسته به ناظر است و همه چیز صندلي است!

مطالب مرتبط:

1- همه چیز Pole Placement است

2- همه چیز صندلي است

Balatarin

زیستن و مردن

وبلاگی No Comments »

شعبون بی مخ

Balatarin

امروز چقدر هوا ابری بود

وبلاگی 1 Comment »

اول تابستان آنقدر این آزمایشگاه ما گرم بود که من ازش فراری بودم. یک کولر کوچک هم گذاشته بودن داخل‌اش که بیشتر دم کند! حالا یک کولر گنده‌بک گذاشته‌اند بیرون پنجره برای یک اتاق 6 در7 ! فعلا در حال یخ‌زدن‌ام!

Balatarin

پز مي‌ديم!

وبلاگی 8 Comments »

خوب بالاخره ما لپ‌تاپ دار شديم! هوررا… از قديم گفته‌اند و حتي در روايات هم داريم که دو درويش در گليمي بخسبند اما دو مهندس در کامپيوتري نگنجند. حالا يک Desktop داريم و يک Laptop. البته تقريبا 2 هفته‌اي است که گرفتيم‌اش اما اصلا فرصت نشد من درباره‌اش بنويسم. خيلي خوب است که آدم براي زن‌اش لپ‌تاپ بگيره بعد مثل همين الان هي خودش باهاش کار کنه ((:

Dell Latitude D620 يک لپ‌تاپ دو کيلويي سبک و قوي! (و ارزان تر از سوني)

Our laptop - Dell Latitude D620

Balatarin

روز مرد يا روز پدر

وبلاگی 6 Comments »

تولد علي ابن ابوطالب اولين امام شيعيان بود و در ايران ما اين روز را روز پدر نام گذاشته‌اند. نمي‌دانم چرا مثل روز مادر که روز زن هم هست اين روز، روز مرد نبود. شايد هم بود. بعد از کلي چک و چانه با مهسا بالاخره راضي شد که کادوي روز مرد برايم بگيرد که در عکس مشاهده‌اش مي‌کنيد. راستي… کاراکتر مورد علاقه من است اين کايوت! اين عکس ماکرو است و سعيد گرفته. طول اين کادو حدودا 10 سانتي متر است(:

کايوت

Balatarin

غمگین و فرسوده

روزمره, روزگار من 2 Comments »

حس پیغامبری رو دارم که هی قوم اش را از خطر گمراهی برحذر داشته و آنها گوش نکرده اند و الان خودش نیز گرفتار ندانم کاری قوم اش شده. ببینید حالا پاپ سولوژنوس چه می کشه با این همه حرف گوش نکن در عالم!

Balatarin
WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS