روزانه‌هاي چند روز گذشته

وبلاگی 2 Comments »

چند وقتي است که عکس‌هايم را از شهر تهران بر روي اينترنت قرار مي‌دهم، آن هم بدون اصرار براي در نظر گرفتن جنبه‌هاي تکنيکي آن. فقط براي ثبت روزگار. اگر خواننده هميشگي اين وب‌لاگ باشيد چندتايي‌شان را ديده‌ايد. امروز هم چند عکس جديد دارم.

اولي سرود مرگ براي ليبراليسم است بر روي ديوار کوچه‌ي دوستي در اميرآباد با علامت صلح و کلمه رپ

دومي صندوق صدقه بالاي پل عابر بر روي بزرگراه کردستان. حتما رد شدن از چنين پل درب‌داغوني احتياج به صدقه دادن هم داره تا از او بالا پرت نشي. مخصوصا توي زمستان يخما!

Balatarin

Thunderbird

وبلاگی 2 Comments »

امروز از Outlook به Thunderbird مهاجرت کردم…. اگر نامه‌اي امروز برايم فرستايديد لطفا دوباره بفرستيد.

Balatarin

ويندوز

فني 2 Comments »

امروز سيستم عامل ويندوز کامپيوتر من دچار مشکل اساسي شد طوري که به از يک بار Restart کردن ديگر Boot نمي‌شد و به عبارت ديگر بالا نمي‌آمد و هيچ پيغام خطايي هم نمي‌داد ولي تا نيمه‌ي راه مي‌رفت و مي‌ماند با چراغ‌هاي روشن هارد ديسک! مي‌دانيد، من از آن آدم‌ها نيستم که هر 6 ماه يکبار ويندوزم را عوض کنم و بگويم کند شده يا خراب شد يا قاط زد و اين حرف‌ها. من ويندوزم را از سال 82 تا امروز (بيش از 3 سال) نگه داشته‌ام و هاردم را فرمت نکردم و فقط ارتقاع‌اش داده‌ام. من از آن‌هايي نيستم که تا سيستم عامل‌ام ناز کرد زود فرمت‌اش کنم و بعد به مايکروسافت بد و بيراه بگويم و اداي برنامه نويس‌هاي حرفه‌اي را در بياورم.

امروز هارد کامپيوترم مشکل پيدا کرد و اين باعث شده بود که اطلاعات داخل شاخه‌ي Appilication Data/microsoft غيرقابل دست‌يابي شود و اين سيستم عامل را ناپايدار کرده بود. بعد از کلي کلنجار اين را ScanDisk ويندوز فهميد! هاه! الان تقريبا همه چيز به وضعيت عادي برگشته به جز اينکه تمام Address Book‌ام از دست رفته!

Balatarin

تفلدم مبارک

وبلاگی 5 Comments »

روز اول مهرماه روز تولدم را به همه جهانیان تبریک می گویم! مبارک تان باشد(:

این را امروز شنیدم: قراره از این به بعد اسم موسیقی پاپ را عوض کنند بگذارند موسیقی گل محمدی (:

Balatarin

خواجه نصیر

وبلاگی 1 Comment »

هشت سال در دانشگاهی مانده ام که روز اول ورودم به آن افسرده شدم! هنوز هم آنجا هستم اما دیگر نه به عنوان دانشجو… هشت سال زمان زیادی است که در آن می توانی از بهترین محل های دنیا هم خسته بشوی و بخواهی به جای دیگری بروی. من از خواجه نصیر خسته شدم . همین.

وضعیت آینده ام هنوز مشخص نیست اما فکر می کنم وضعیت آدم هایی مثل من در ایران چیزی است شبیه این نوشته ی چهار سال پیش ام در مورد تنتلوس است. من به این نوشته ام افتخار می کنم (:

Balatarin

fogholaanced

وبلاگی 4 Comments »

هاها… زندگي عوض شده. به قول حامد ديگه مال خودت شدي، البته بعد از 2 سال! و خب اين تا مدت اندکي ادامه داره تا بازهم کارهاي جديد آدم رو گير بياندازه . خيلي جالبه، مثل اين مي‌مونه که مدت‌ها باري روي دوش‌ات باشه بعد يکدفعه برداشته بشه، تا مدتي اصلا نمي‌فهمي که برداشته شده و ديگه نيست. مدتي هم طول مي‌کشه که بفهمي بدون اين بار حالا بايد چطوري به راه‌ات ادامه بدي…

از همه دوستاني که آمدند و تشريف آوردند متشکرم. راست‌اش گرمي دوستي‌ها رو من حس مي‌کنم و مي‌فهمم که هر کدام از دوستان‌ام در شادي من چقدر خوشحال‌اند. من هم برايشان آرزوي موفقيت مي‌کنم.

يک نکته هم براي باقي برادران و خواهران: اوصيکم بالدفاع! و فراموش نشه که بهترين دفاع حمله است!

Balatarin

نوبت من هم شد

وبلاگی 12 Comments »

سلام! بالاخره پروژه‌ي کارشناسي ارشد من هم به دفاع رسيد و فردا همين موقع بعد از 20 سال، بدون درس و مشق خواهم شد!

زمان قطعي دفاع: روز چهار شنبه 29 شهريور ماه، ساعت 6 بعدازظهر .

مکان: آمفي‌تئاتر، دانشکده برق، دانشگاه خواجه نصير

به صرف شيريني و PowerPoint !

عنوان پروژه: مدل‌سازي پوياي همبافت در کنترل

Dynamic Modelling of Context in Control

اساتيد راهنماي پروژه: دکتر کارو لوکس، دکتر عليرضا فاتحي

موضوع پروژه: Biologically inspired control system that can work on dynamic context

کلمات کليدي: Context based systems, Locally Linear Models, Neuro fuzzy control, biologically inspired systems, swarm intelligence, particle swarm optimization

اگه تشريف بياوريد خيلي خوشحال مي‌شوم.

آدرس تکميلي: خيابان شريعتي، پل سيد خندان (بالا تر از مخابرات و کمي قبل از پل)، دانشکده برق دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي، آمفي‌تئاتر (طبقه سوم ساختماني که سلف دارد …. نماي سفيد رنگ عجيب غريبي هم دارد اين با اتاق سيمنار ساختمال اصلي که در طبقه دومه فرق داره… قديمي تره گنده تر…)

Balatarin

وبلاگ درباره ايدز

وبلاگی No Comments »

دوست خوبم محمد وبلاگ جديدي درباره ايدز شروع کرده که به نظرم کار بسيار مفيدي است. البته من شکل وب‌لاگ را براي چنين موضوعي نمي‌پسندم و فکر مي‌کنم در شکل‌ها ديگري از CMS مي‌شود بهتر براي يک سايت اطلاع‌رساني کار کرد که وب‌لاگ يک فقط جزئي از آن باشد. اين شروع را تبريک مي‌گويم و بعد از دفاع‌ام کمک‌اش خواهم کرد(:.

يکي از اولين مطالب‌اش اين است:

کلينيک مثلثی (مرکز بهداشت غرب تهران)
کليه مراحل آزمايش در اين مرکز رايگان می باشد.
در اين مرکز شما می توانيد با حفظ کليه اصول راز داری، تست اچ. آی. وی. را بصورت رايگان انجام دهيد. شما در اين مرکز نيازی به معرفی خودتان و دادن ساير اطلاعات شخصی خود نداريد. اين مرکز تنها با دادن يک شماره کد نسبت به آزمايش ويروس اچ. آی. وی. شما اقدام کرده و ظرف مدت کوتاهی شما را نسبت به سلامتیتان آگاهی می دهد…

لينک به مطلب

Balatarin
WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS