56 نفر را کشتند

وبلاگی 1 Comment »

امروز 56 نفر ایرانی را که برای زیارت به عراق رفته بودند،‌ کشتند. یک عملیات انتحاری ساده! تنها نکته کمدی این تراژدی انسانی این است که هم قاتل و هم مقتولان در بین اطرافیان‌شان لقب شهید می‌گیرند. شهید راه همان خدایی که جفت‌شان می‌پرستند و در اسلام آمده است. یکی نیست از این آقاین بپرسه که تا کی می‌خواهید به این قاتلان در عملیات انتحاری بگویید شهادت طلب. بیچاره خانواده‌هایی که عزیزان‌شون رو از دست دادند و به جاش  شهید تحویل گرفتند.

راه حل ساده برای بهشتی شدن همه: اگر ما همه همدیگر را به خاطر یک عقیده خیلی مقدسی قتل‌عام کنیم به واسطه‌ی همین تعابیر قاتل امروز عراقی جایمان بهشت است!

حماقت پایان‌ناپذیر است. کلاه‌تان را سفت بچسبید.

Balatarin

زندگی با ترس

فیلم, سخن روز No Comments »

زندگی با ترس اسمش زندگی نیست – Desperate House Wives

Balatarin

ایرانیان همه ایدئولوژیک

وبلاگی, ایران 2 Comments »

این دوتا (1) و (2) را بخوانید برایتان خوب است. بعد از کنفرانس می‌گویم چرا.

خلاصه در یک خط: کنسرت نامجو در تورنتو از دید دو نفر که یکی محجبه است و زیر نگاه‌های مردم له شده، دومی از نگاه خود برتر بین روشن‌فکران ایرانی انتقاد می‌کنه و اتفاقا اولی را هم در کنسرت دیده.

نتیجه در یک خط: باید کمی یاد بگیریم ایدئولوژی‌هامون رو جدی نگیریم… زندگی خودش شوخیه… خیلی آدم‌ها رو زیر ذره‌بین ایدئولوژیک نبینیم.

Balatarin

ماشین مقاله نویسی

دکترانه 3 Comments »

این سومین مقاله‌ای است که در یک سال اخیر مشغول نوشتن‌اش هستم ولی هر روز اضطراب دارم، از خودم ناراضی‌ام و نگران! به خودم که نگاه می‌کنم می‌بینم چه ساده استادم از من ماشین مقاله نویسی‌ای ساخته که حتی از کار خودش هم راضی نیست و کاملا خودکار مشغول تولید مقاله و نمودار و نتایج است!

افسوس!

Balatarin

عمو مسدود کننده

وبلاگی 3 Comments »

من چند وقتی است به این عمو مسدود کننده نامه نوشتم که این فوتوبلاگ بنده را بی‌خودی مسدود کردی… نمی‌دانم درست شده یا نه؟!

Balatarin

لغت‌نامه دهخدا و فرهنگ عمید

اینترنت 3 Comments »

مدت‌هاست که افسوس می‌خورم چرا حداقل نسخه‌‌ای از فرهنگ عمید را با خودم نیاوردم تا در این بلاد ینکه دنیا  زبان فارسی از یادم نرود. امشب خیلی خوشحال شدم که سایتی را یافتم که به صورت آنلاین فرهنگ لغت دهخدا و معین را جستجو می‌کند: می‌بوسرچ

لغت‌نامه دهخدا و عمید

لغت‌نامه دهخدا و عمید

خیلی جالب بود امتحان‌اش کنید.

پ.ن: امروز فهمیدم که سایت لغت‌نامه، فرهنگ لغت دهخدا را مستقیما جستجو می‌کند. فکر کنم این می‌بو‌سرچ یا سایت واسطه باشد به این سایت دهخدا…

Balatarin

ببویید و بدر کنید

لبخند بزن, روزمره 1 Comment »

امروز، روز بدر کردن، گره زدن و بوییدن و این حرف‌هاست… من این روز را با عکسی که آرمین در روز 12 بدر تاریخی گرفته‌، جشن می‌گیرم (:

13 به‌در را دریابید که گربه‌ها نیز به پیشواز 13 بدر رفته‌اند

13 به‌در را دریابید که گربه‌ها نیز به پیشواز 13 بدر رفته‌اند

Balatarin
WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS