Viva Ahamadi Viva Revolution!

وبلاگی 4 Comments »

این هم برای اینکه نشون بدم که خاله گرامی بی‌خودی طرفدار الف‌نون نیست.

از طرفداران احمدی‌نژاد در خیابان آزادی

از طرفداران احمدی‌نژاد در خیابان آزادی

درود بر رییس جمهور که به خاطرش خوش‌تیپ‌های  ایران زیاد شدند

Balatarin

نظر سنجی

وبلاگی 4 Comments »

در غیاب یک نظر سنجی درست و درمان سولوژن دست‌ به کار شده و نظرسنجی خودش را راه انداخته پس ملت برای اینکه رستگار شوید همگی در نظرسنجی‌ی ضدخاطرات شرکت کنید!

Balatarin

بیا بریم … بیا…

وبلاگی, روزمره 1 Comment »

Balatarin

آمار سایت و پاسداشت اخلاق

مدیریت سایت, وبلاگی, روزگار من 2 Comments »

امشب پس از دو روز که پست مربوط به آمارهای مناظره رییس جمهور را منتشر کردم، سری به آمارهای وب‌لاگ زدم. تنها در روز اول 24,566 بار صفحه وب‌لاگ جستجوی همیشگی برای خواندن آن مطلب باز شده. از این تعداد حدود 20,000 خواننده از ایران وجود داشته! آمار تکمیلی در روزهای آینده می‌نویسم. عصر روز تعطیلی را که به جای کار بر پروژه‌های عقب مانده به محاسبه و کشیدن نمودار گذراندم به خاطر می‌آورم. می دانستم منتشر کردن این برای دوستان‌ام جالب خواهد بود اما انتظار چنین بازخوردی را نداشتم. خیلی خوش‌حال‌ام. نه فقط برای اینکه حرف‌ام را عده‌ی زیادی شنیده‌اند و نه فقط برای اینکه هواداران کاندیدایی بیشتر یا کمتر شده باشند. بله بیشتر از همه‌ی این‌ها خوشحال‌ام که این پیام‌ام را به جمعیت بزرگی از ایرانیان رساندم که دروغ چقدر زشت است و دغل چه ناپسند. دوسال و اندی پیش، شبی با سیاوش در آزمایشگاه کنترل فرایند دانشگاه خواجه نصیر نشسته بودیم. او از فرهنگ غنی ایرانی دم می‌زد و من می‌گفتم که وقتی دروغ چنین رواج دارد و اخلاق بی‌ارزش شده، دیگر چیزی از فرهنگ غنی باقی نمانده است. امروز خوشحال‌ام که تعصب نسبت به راستی در بسیاری از ایرانی‌ها زنده شده است. عمیقا خوشحالم‌  حتی اگر تنها 1000 نفر از خوانندگان به این اندیشیده باشند.

راستی بعد از 8-9 سال نوشتن در «جستجوی همیشگی»، وبلاگم از تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی سر در می‌یاره، با محاسباتی که از انتخابات یاد گرفتید، محاسبه کنید که چند سال دیگر لازم است تا از فارس‌نیوز سر در بیاره؟

موفق باشید(:

Balatarin

جمیزباند

لبخند بزن 3 Comments »

به نظر شما این موسیقی‌ای که روی تیتراژ آغازین مناظره‌ها پخش می‌شه شبیه موسیقی جمیزباند نیست؟ (ایده از مهسا)

Balatarin

پوشش مناسب

لبخند بزن, امریکا 6 Comments »

این هفته برای اولین بار رفتیم استخر دانشگاه. هوا حسابی گرم بود و استخر می‌چسبید.  جسارت نباشد تدبری نمودیم دیدیم که عجب! خواهرمان چه پوشش مناسبی دارند. البته برای آقایان!

Balatarin
WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS