روز زمین و بازهم مرکز زمین

جامعه, روزمره, علمی 9 Comments »

کامنت جدیدی در مورد مرکز زمین  و ماجرایش گرفتم که گفتم برایتان بگذارم اینجا تا بهتر متوجه بشوید:

با سلام خدمت رامین عزیز  در جواب سوالتان بهتر است بدونید جهت چرخش در علم  به دوصورت ساعت گرد و پادساعت گرد بیان می شود و هیچ ارتباطی با محل یا جهت قرار گرفتن ماده یا حامل آن ندارد. به عنوان مثال شما ساعت را در هر مکان یا حالتی که قرار دهید در جهت ساعتگرد خواهد چرخید!!!!!!!!!!! (علامت تعجب ها از کامنت گذار است)

من هم پاسخ دادم که منتظر توضیحات بیشترم:

چرخش در علم؟ توضیح بیشتری بدهید متوجه نمیشم. یعنی چیزی که به چپ می چرخه به راست نمی چرخه، درسته؟ منظورتون اینه که به جای اینکه از جلوی ساعت نگاه کنیم از پشت اش نگاه کنیم و ببینیم که در جهت مخالف می چرخه درست نیست و  یا… ؟ یک کم توضیح بدهید. منظورتون را نگرفتم.

نمیدانم این مطلب چرا اینقدر طرفدار داره. این همه مزخرف توی اینترنت می نویسم هیچکدام اینقدر کامنت هاش کش نداره. حق با محمد سولی است. دارم وقت ام و وقت شما را هدر می دهم. بی خیالش.

روز زمین مبارک!

Earth_Magnetic_Field_Declination_from_1590_to_1990

Earth_Magnetic_Field_Declination_from_1590_to_1990

Balatarin

درباره مکه مرکز زمین

وبلاگی, اینترنت, ایران, جامعه 11 Comments »

آدم واقعا شک می کنه وقتی می بینه این همه آدم به اسم اسلام و مسلمان همینطور بد و بیراه و ناسزا بهت میگن آن هم به خاطر اینکه به یک دانشمند ژاپنی گفتی آزمایش هایت ایراد داره یا به دانشمندان عرب گفتی که اشتباه می کنند و “خواجه در بند نقش ایوان است”. یک کم وقت بگذارید و این کامنت های زیر نقد قدیمی ام در مورد مرکز زمین بودن مکه و خبر اجلاس دانشمندان مسلمان را بخوانید. واقعا تاسف آوره که این همه دایره مسلمانی و خداشناسی بعضی ها تنگه که اگر کسی به دروغ هایشان شک کند کافر و نامسلمان و جاهل و … خطاب اش می کنند. نمی دانم اصلا چه کسی به آنها اجازه داده این همه توهین بکنند بعد خودشان را مسلمان بنامند؟ همان خدایی که می پرستید به کمرتان بزند که این همه توهین و ناسزا و دروغ می گویید. خسته شدم از این همه کامنت از طرف آدم هایی با آی دی هایی مثل “علی و محمد و محسن و معتقد” که می آید فقط نامربوط و ناسزا می گویند. اسم شان را از پیامبران و ائمه انتخاب کرده اند رسم شان را از … .  من خسته شدم از بس برای اینها جواب نوشتم تا مثلا گفتگو کنیم. ببینم شما چه دارید بگویید؟ جوابی دارید برایشان یا برای من؟

Balatarin

دوست یازده ساله (عشق سابق)

فني, لبخند بزن, دکترانه 3 Comments »

نوروز یازده سال پیش که  یاد گرفتم با MATLAB کار کنم، هرگز فکر نمی کردم این همه از زندگی ام را پشت کامپیوتر در حال کار کردن با آن بگذارم. از همان روز اول دوست اش داشتم و الان هم اگر از من بپرسید چه زبانی (*) را برای برنامه نویسی پیشنهاد می کنی، لیست پیشنهادی من با MATLAB شروع می شه که خداست:

  1. MATLAB
  2. Python
  3. Java
  4. PHP
  5. #C

و البته منفورترین زبان برنامه نویسی من C و ++ C است به خصوص اگر در ویندوز برنامه بنویسم.

نقل است در تمجید از MATLAB گفته اند:

  • “… انسان درمانده شد و در زمین پی پناه و حیران می گشت تا آنگاه که خداوند MATLAB را آفرید!”
  • “هیچ چیز در MATLAB غیر ممکن نیست.” یا “غیر ممکن در MATLAB نیست!”
  • “مطمئنم برای نوشتن MATLAB شهیدها داده اند!”
  • “ای بی خبران، وای به روزی که MATLAB جعبه ابزار (toolbox) مقاله نویسی اش را منتشر کند!”

(*) از تعریف محدود زبان های برنامه نویسی و script ها بگذریم، قدیمی شده.

Balatarin
WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS