ويکي

فني Add comments

چند وقتي است از ويکي خوش‌ام آمده. به سرم زده با ابزار ويکي يک کتاب بنويسم. اگر دسته‌جعمي باشد خيلي بهتر است. به نظر مي رسد اين ايده جديد هم باشد: کتاب دست‌جمعي. ابزار بسيار ساده و قوي‌اي است.اولين تجربه‌ام الان در پيکسل پست ويکي است. همانطور که مي‌بينيد بعد از مدت کوتاهي حجم زيادي مطلب به آن افزوده شده است.

از دوستان‌ام کسي موافق اين ايده من هست؟

Balatarin

6 Responses to “ويکي”

 1. آرماتیل Says:

  در اين‌که اين ايده مي‌تواند ايده‌ي خوبي باشد شکي نيست.
  اما يکي از نکات مهم اين است که در زمان مناسب و در مکان مناسب باشيم. الان فکر مي‌کني زمان مناسبي براي شروع اين کار باشد؟
  خيلي از کارها که مي‌تونستند نتايج خيلي خوبي داشته باشند به دليل اينکه در زمان مناسبي شروع نشدند هيچ موقع به آخر نرسيدند و البته توجه داري که هيجان تجربه‌ي شروع کار چيز خوبي‌ست؛ وقتي يک‌بار شروع کردي و ول کردي؛ شروع دوباره چندان به هيجان‌انگيزي شروع اولي نخواهد بود.

 2. SoloGen Says:

  من هم از Wiki خوش‌ام می‌آید.
  کتاب دست جمعی بعید است کار تازه‌ای باشد. به هر حال هر کتاب با بیش از یک نویسنده کاری دست‌جمعی است. و حتی فکر کنم چنین کاری در اینترنت هم شده باشد. حداقل داستان‌اش را شاهد بوده‌ام.
  اما …
  من موافق چنین کاری هستم. موافق این هستی که سایت SAO را این‌گونه راه بیندازیم؟

 3. جير جير ک Says:

  ببخشید که این جا نوشتم.نتونستم از طریق ایمیلتون بنویسم.دنباله یه مقاله جامع برای ترجمه میگردم راجع به کیفیت سیستم( QOS در شبکه های وایرلس .و تمرکزم بر
  اهمیت پهنای باند-گذدردهی و لرزش و زمان تاخیر است.دقیقا نمی دانم که رشته شما به این موضوع مربوط میشود یا نه؟ممنون میشوم اگر امکان داشته باشد و به موضوع کار شما مربوط.منبع یا مطلبی به من معرفی کنید
  حتی کتابی به فارسی هم که باشد باز خوب است

 4. Ramin Says:

  به سولوژن: بله موافقم ام.

  به جيرجيرک: به رشته من مربوط نمي‌شه اما از مهسا مي‌پرسم.

 5. Ramin Says:

  به آرماتيل: بله زمان سختي است اما تجربه به من ثابت کرده وقتي توان کاري را داري انجام بده چون بعدا معلوم نيست آن کار را بتواني بکني. فعلا مي‌شود سايت‌اش را حاضر کرد. سر موضوع اش بحث کرد و بعد دست به کار شد. همه اين موارد پيشين کلي وقت گير است.

 6. jadi Says:

  هاه.. ایده خوبیه لااقل در سطح امتحان. موضوع می خوای چی باشه البته ؟ من یکبار ویکی امتحان کردم توی http://wiki.jadi.net . البته خیلی جدی نبود ولی برای امتحان و کمی فارسی کردن. اگر خواستی چون کمی فارسی شده می تونی استفاده کنی.

Leave a Reply

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS