علت شکست تيم هندوانه از پرتغال و زاپاتا مشخص شد

وبلاگی Add comments

عدم برگزاري اردو در اردبيل!

دادکان رييس بركنار شده‌ فدراسيون فوتبال هم بعد از بازگشت به ايران گفت: “ورود افراد غير ورزشي و دخالت‌هاي آنان از عوامل ناكامي تيم ملي ايران در جام جهاني 2006 بوده است. اكنون كه ژاپن نتيجه نگرفته است آيا همان شب كاواگوچي رييس فدراسيون ژاپن را بركنار كردند؟ اينها همه توطئه بوده است. با علي آبادي اختلافي ندارم. شخصيت حقوقي وي قابل احترام است. اما علي آبادي جايگاهي در ورزش ندارد. زماني كه در برنامه‌ آمادگي تيم ملي نوشته بوديم قصد داريم كمپ اردويي را در سوييس برگزار كنيم وي خط مي‌داد كه اردو در اردبيل برگزار شود و يا بازي‌هاي دوستانه‌ ما را در برازجان برنامه‌ريزي مي‌كرد.. من مي‌خواهم اين سئوال را مطرح كنم كه آيا ما بايد وارد ورزش كشور شويم و در مورد مسايل ورزش تصميم بگيريم يا افرادي مثل علي آبادي و سعيدلو؟”
(نقل از روز آنلاين)

Balatarin

3 Responses to “علت شکست تيم هندوانه از پرتغال و زاپاتا مشخص شد”

 1. SoloGen Says:

  علی‌آبادی کی هست حالا؟ سعیدلو چه؟ احتمالا اولی رییس تربیت بدنی است. درست است؟ همویی که قبلا حراست سازمان تربیت‌بدنی بود؟

 2. Ramin Says:

  آره رييس تربيت بدني. دومي هم جزو ستاد تبليغاتي الف‌نون بود که بعد توي دولت يه شغلي بهش داد و بعدش هم عضو هيات مديره پرسپليس هم چپاندن‌اش!

 3. حمید رضا Says:

  سعیدلو قبل از انتخابات معاون مالی شهرداری تهران بود و پس از انتخابات، کاندیدای وزارت نفت شد که رای مجلس را نیاورد و حال به عنوان معاون رییس جمهور در هیئت دولت حضور دارد.
  علی آبادی هم پیش از این برای شهردار شدن با قالیباف رقابت کرد که با اختلاف یک رای در شورای شهر، بازی را به حریف واگذار کرد و شد رییس تربیت بدنی. فکر کنم علی آبادی هم یکی از معاونان احمدی نژاد در شهرداری (معاون عمرانی) بود.

Leave a Reply

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS