تهران من

وبلاگی Add comments

من هميشه دلم مي‌خواست عکس‌هايي از زندگي روزمره تهراني‌ها بگيرم. برايم چيزي شبيه دفتر خاطرات يا ثبت تاريخ شخصي است. دوربين عکاسي بزرگ براي اين کار خوب نيست چون زود شناسايي مي‌شي و مردم قيافه‌هاشون عوض مي‌شه. البته هنوز تلاش زيادي براي اين آرزو نکرده‌ام. فعلا با همکاري گوگل من آلبوم عکس‌هاي تهران‌ام را گذاشته‌ام روي وب.

عکس‌هاي تهران آلبومي است که شامل همه عکس‌هايي مي‌شود که من از تهران مي‌گيرم. چه خوب باشند چه نباشند چه با دوربين عکاسي گرفته باشم چه با دوربين فينگلي گوشي موبايل. مهم سوژه است نه کيفيت عکس يا هنر عکاسي. از عکس‌هايي که در مورد تهران در فوتوبلاگ ام گذاشته‌ام، عکس برج ميلاد از همه بيشتر طرفدار داشته که مرتب هم دزديده شده… بي خيال… عکس روي وب همينه ديگه

Tehran Album

Balatarin

3 Responses to “تهران من”

 1. لرد شارلون Says:

  چه کار خوب‌ای کردی. من هم می‌خواستم همين کار را انجام دهم، ولی به خاطر تنبلی نکردم! مخصوصاً می‌خواستم برای يکی از دوستان پرتغالی‌ام که خيلی علاقه‌مند به دانستن در مورد ايران و ايرانی‌ها است عکس‌هايی از سطح شهر بگذارم. شايد من هم اين کار را انجام دادم….
  به هر صورت، حمايت‌ات می‌کنيم… حمايت‌ات می‌کنيم….

 2. SoloGen Says:

  به نظر من هم خیلی خوب است!‌ این خارجی‌ها باید بدانند که وسیله‌ی نقلیه‌ی مرسوم در ایران (یا حداقل تهران) شتر نیست و آسمان‌خراش‌ها ما خوشگل‌تر از کلبه‌های آن‌ها است! تکبیر!

 3. Farshad Palideh فرشاد پاليده Says:

  سلام رامين عزيز ،

  عكس هايت را هميشه در پيكاساوب ِگوگل دنبال مي كنم … نگران انتشار عكس هايت نباش و بدون كه حتماً عكس هاي خوبي داشتي كه در جاهاي ديگه هم استفاده شده ;-)

  شاد باشي هميشه ،
  فرشاد از تهران!! http://picasaweb.google.com/farshadplus

Leave a Reply

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS