صمد به شهر می رود

امریکا, دکترانه Add comments

بالاخره نوبت ما شد و در روز Universal Knight ما هم به دیدن Universal Studios مشرف شدیم. یک فروند بلیط مجانی برای دانشجویان مشغول به تحصیل هر کسی را وسوسه می کند. حالا گیریم این هرکس 12000 نفر دانشجوی UCF باشد. علاوه بر اینها کلی هم بلیط مهمان با تخفیف فروخته شده. من و مهسا هم همراه باقی دوستان و آشنایان به شهر یا به عبارت بهتر استودیو یونیورسال و پارک Island of Adventure رفتیم.

roller coaster

چشمتان روز بد نبیند. برای بنده که صبح تا به شب پشت کامپیوترم در آزمایشگاه می نشینم این ماجرای هیجان بیش از اندازه داشت. با این جناب Roller Coaster با آسمان خدا بالا بروی بعد در حالی که داری دور 360 درجه می زنی با شتاب نزدیک به g سی متر را شبه سقوط کنی و دوباره از نو… مهسا از من کلی شجاع تر بود. از گربه می ترسه ها اما از این سرعت و سقوط و شتاب نمی ترسه. من بعد از Incredible Hulk دیگر سوار Roller Coaster بعدی نشدم اما مهسا شد. در عکس هم می بینید که من از ترس در حال جیغ بنفش کشیدنم و مهسا در حال خنده….

Universal

من حساب کرده بودم می رویم شهر در یک کافه ای می نشینیم چهار تا کافه و کوفه می خوریم و بر می گردیم … نه اینکه بریم 4-5 ساعت فقط بچرخانندمان آخرش هم با مخچه به هم ریخته به خانه برگردیم…

یکی از این سواری های جالب مجموعه هم مربوط به مرد عنکبوتی بود… با ترکیب دید سه بعدی، شبیه سازی (هواپیما) و آب و آتش واقعی… جای همه تان خالی و اگر آمدید اورنلدو حتما این را ببینید. 

خلاصه شهر برای صمد و لیلا بسیار جالب ناک بود و دیدنی… قسمت دیگری از زندگی مردمان امریکا را هم دیدیم…

Balatarin

2 Responses to “صمد به شهر می رود”

  1. پدرام Says:

    من هرچقدر فسفر سوزوندم نفهمیدم این عکس چهار نفره رو کی و چه‌جوری گرفته!
    حالا بیایم فرض کنیم نفر سمت راست (چون یه دستش بالاست) گرفته؛ ولی چجوری؟!! D:

  2. Ramin Says:

    این عکس به طور اتوماتیک گرفته می شه…. یعنی وقتی اون وسط داری بالا پایین می شی، یه دوربین هست که از همه تند تند عکس می گیره آخر سر نشون می ده می تونی بخریش… این که اینجاست، عکسی است که از نمایش عکس روی مانیتور گرفته شده.

Leave a Reply

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS