سایت‌های جدید ویرایش عکس

فني, عکاسی Add comments

حتما این اتفاق برای شما زیاد افتاده که عکس دیجیتالیی دارید و می‌خواهید ویرایش کوچکی در آن بکنید اما پشت رایانه‌ای نشستید که نرم‌افزار محبوب شما را ندارد. به قولی فوتوشاپ نیست که فوتوشاپ‌اش کنی. اما این روزها با وجود اینترنت خیلی چیزها عوض شده است و ویرایش عکس نیز یکی از آنهاست. دیگر لازم نیست معطل برنامه محبوب‌تان بمانید. کافی است یکی از دو سایت زیر را برای ویرایش عکس‌تان انتخاب کنید. آن وقت، به طور مجانی هر کجای دنیا باشید، می‌توانید عکس‌تان را «فوتوشاپ‌» کنید.

1- Photo Express

این سایت که متعلق به Adobe است، تقریبا تمام امکانات معمول ویرایش عکس در فوتوشاپ (یا Photo Elements ) را به صورت بسیار ساده و کاربرپسند روی وب فراهم می‌کند. به راحتی به سایت‌های عکس مثل Flickr و Picasa متصل می‌شود و یا عکس‌ها را از روی رایانه شما می‌خواند. شما می‌توانید با استفاده از این سایت نتایج ویرایش را به صورت آنی همانند فوتوشاپ ببینید و بعد از چند کلیک ساده به نتیجه دلخواه خود برسید.

Photo Express

Photo Express

2- Splashup

اسپلش-آپ سایت جدیدی است که در یک کلام کپی مجانی فوتوشاپ (یا Gimp لینوکس) در وب است! شما می‌توانید بسیاری از ویرایش‌های معمول فوتوشاپ را با همان ابزارهای معروف و کارآمدش در محیط وب تجربه کنید، بدون اینکه اصلا فوتوشاپ داشته باشید. قابلیت جالب اسپلش‌-آپ امکان استفاده از لایه‌ها در ویرایش عکس است. این چیزی است که فوتوشاپ به خاطرش خیلی معروف است اما متاسفانه در سایت ویرایش عکس Adobe، یعنی Photoshop Express اثری ازش نیست. این سایت نیز به راحتی عکس‌ها را با اتصال به Flickr، Picasa و سایت‌های مشابه می‌خواند و منتشر می‌کند.

Splashup

Splashup

هر دوی این سایت‌ها از تکنولوژی فلش (Flash) برای اجرای برنامه‌هاشان استفاده می‌کنند.

Balatarin

3 Responses to “سایت‌های جدید ویرایش عکس”

  1. علی Says:

    مرسی رامین جان بسی استفاده کردیم!

  2. Spasm Says:

    سلام به رامین عزیز، ارادت مندیم بسی‌! این برنامه‌های آنلاین واقعا موقع سفر به کمک آدم میان. دقیقا من چون الان رو هیچ کدوم از کامپیوتر‌هایی‌ که بهشون دسترسی‌ دارم برنامهٔ ویرایش عکس نصب نیست به همچین چیزی خیلی‌ احتیاج داشتم. ممنون!

  3. محمد Says:

    مرسي خيلي خيلي ممنون. بسي بدردبخور و باحال بود.

Leave a Reply

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS