پاسخ به دردسر چند رایانه داشتن LogMeIn

فني, اینترنت Add comments

کوتاه مختصر می  نویسم. سایت Logmein.com تمام دردسرهای دسترسی از راه دور به رایانه های شما را از بین می برد. مهم نیست که رایانه ای که می خواهید دسترسی داشته باشید چه سیستم عاملی (ویندوز یا مک) دارد و یا شما در چه سیستم عاملی مشغول به کار هستید. تنها کافی است که یک مرورگر اینترنت داشته باشید و آن وقت رایانه دیگر شما زیر دست تان خواهد بود. مهم نیست که یک رایانه دارید یه 3-4 تا همه شان را می توانید یک جا استفاده کنید.

حالا فکرش را بکن، یه NetBook با گوگل کروم داشته باشی و یک رایانه خانگی با سرعت بالا (یا یک سرور سریع) و دسترسی به اینترنت. (:

پ.ن: دسترسی به رایانه ای که لینوکس داره هنوز ارائه نشده. برای آن بهتر است فعلا از همان VNC استفاده کنید(:

Balatarin

7 Responses to “پاسخ به دردسر چند رایانه داشتن LogMeIn”

 1. سولوژن Says:

  اندکی گران نیست؟! یعنی نسخه‌ی مجانی‌ی چنین کاربردی وجود ندارد؟
  تازه جدا از آن از لحاظ تئوری می‌توان روی هر کامپیوتری یک ssh server راه انداخت و خیلی کارها را کرد. حالا شاید این‌قدر آسان نباشد.

 2. Ramin Says:

  برای استفاده فردی مجانی است. فکر کنم تا حدود 10 تا رایانه. میبینم جدیدا دقیق نمی خونی. (:

  بله ssh می شود راه انداخت و این سرویس هم با همان کار می کند. ضمنا remote desktop هم می دهد.

 3. روزبه دانشور Says:

  یک چیز هم من اضافه کنم: یک راه حل سردستی و ساده اینه که از سایتی مثل http://www.dropbox.com استفاده کنی. یک فضا در اختیارت می‌گذاره (دو گیگابایت و قابل افزایش) و به راحتی می‌تونه توی کامپیوترهای مختلف این‌ها رو با هم سینک کنه. برای ارتباط با استاد راهنما هم ابزار خیلی خوبیه.

 4. سولوژن Says:

  نه، درست خواندم. من درباره‌ی نسخه‌ی LogMeIn Pro صحبت می‌کنم که قابلیت file transfer و کلی چیز مهم دیگر دارد. بدون آن که دیگر به درد کاری نمی‌خورد (https://secure.logmein.com/comparisonchart/comparisonFPP.aspx).

 5. Ramin Says:

  به روزبه: آره DropBox چیز خیلی خوبیه و من یک سالی هست که ازش استفاده می کنم. بدون اون تصور کار با دوتا رایانه خیلی سخته. حالا فکرش را بکن این رو با DropBox با هم استفاده کنی. البته من الان برای دسترسی از راه دور به رایانه ام از VPN و برنامه هایی مثل Windows Remote Desktop یا VNC استفاده می کنم. اما این برای وقتی خوبه که بخواهم رایانه مادرم را از اینجا درست کنم و بفهمم اون پیغام خطایی که روی صفحه اش می بینه چیه(:

  سولو: چونه می زنی؟ من هم راجع به نسخه مجانی اش اینجا نوشتم (:. برای نسخه پولی که هزار و یک راه دیگر هم هست. اما مشکل انتقال فایل را با اکانت مجانی Dropbox (دو گیگابایت) می شود حل کرد. یا حتی میشه از Google Docs استفاده کرد که به کاربر اجازه ذخیره و دریافت هر نوع فایلی را میده و یک گیگابایت فضای مجانی داره. وقتی کنترل از راه دور یک رایانه دست ات باشه انتقال فایل کاملا امکان پذیر و ساده است. البته من هم همیشه کنترل از راه ویندوز را به VNC ترجیح میدهم چون به من امکان Copy/Paste فایل ها رو میده.

 6. سولوژن Says:

  نه رامین! چانه نمی‌زنم. به نظرت خنده‌دار نیست از عبارت «چانه‌زنی» استفاده می‌کنی؟ مگر من فروشنده‌ی محصول‌ای هستم که بخواهم چانه بزنم.

 7. Ramin Says:

  چرا خنده داره اگر نباشه باید فکری کرد چون خیلی با شوخی گفتم.

  اما جدا از شوخی این چیز خوبی است. به خصوص برای حل مشکل مامان ها از راه دور.

Leave a Reply

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS