درباره مکه مرکز زمین

وبلاگی, اینترنت, ایران, جامعه Add comments

آدم واقعا شک می کنه وقتی می بینه این همه آدم به اسم اسلام و مسلمان همینطور بد و بیراه و ناسزا بهت میگن آن هم به خاطر اینکه به یک دانشمند ژاپنی گفتی آزمایش هایت ایراد داره یا به دانشمندان عرب گفتی که اشتباه می کنند و “خواجه در بند نقش ایوان است”. یک کم وقت بگذارید و این کامنت های زیر نقد قدیمی ام در مورد مرکز زمین بودن مکه و خبر اجلاس دانشمندان مسلمان را بخوانید. واقعا تاسف آوره که این همه دایره مسلمانی و خداشناسی بعضی ها تنگه که اگر کسی به دروغ هایشان شک کند کافر و نامسلمان و جاهل و … خطاب اش می کنند. نمی دانم اصلا چه کسی به آنها اجازه داده این همه توهین بکنند بعد خودشان را مسلمان بنامند؟ همان خدایی که می پرستید به کمرتان بزند که این همه توهین و ناسزا و دروغ می گویید. خسته شدم از این همه کامنت از طرف آدم هایی با آی دی هایی مثل “علی و محمد و محسن و معتقد” که می آید فقط نامربوط و ناسزا می گویند. اسم شان را از پیامبران و ائمه انتخاب کرده اند رسم شان را از … .  من خسته شدم از بس برای اینها جواب نوشتم تا مثلا گفتگو کنیم. ببینم شما چه دارید بگویید؟ جوابی دارید برایشان یا برای من؟

Balatarin

11 Responses to “درباره مکه مرکز زمین”

 1. محمد Says:

  رامین جان وقت و انرژی خودت رو تلف نکن.

 2. روزبه دانشور Says:

  بین این‌ها اون قضیه‌ی مولکول‌های آب بیش‌تر از همه روی اعصاب منه. به نظرم اون مکه رو می‌شه خندید و رد شد، تاسف‌آورتر همون مولکول‌های آبه که متاسفانه از قشر تحصیل‌کرده هم دیدم که با دو تا عکس اون آقای ژاپنی به حرف‌هاش ایمان آوردن.

 3. روزبه دانشور Says:

  یک چیز دیگه هم یادم افتاد: اون جور که شنیده‌ام، خواهر یکی از آشناهای ما از مولکول‌های آب (؟) عکس گرفته و نتایج آقای ژاپنی رو تایید کرده (؟) و جایزه‌ی جشنواره‌ی خوارزمی رو برده!

 4. علی Says:

  مشکل در اینجاست که با کسانی که به این شکل به دین اعتقاد دارند (فرقی نمی کند چه دینی) نمی شود زیاد کفتگوو کرد. خط قرمزی که این افراد دارند اجازه فکر کردن مستقل بهشان نمی دهد،

 5. وحید Says:

  من هم اخیرن تجربه مشابهی داشتم. توی وبلاگهای به اصطلاح ارزشی می گشتم تا کمی در مورد وقایع اخیر بحث کنم ببینم چه جور خودشان را توجیه می کنند. حتی یک بار هم نشد بتونیم با هم یک 2+2 انجام بدیم… دایم برچسب می زنند و مثل ضبط صوت چیزهایی که با بوق توی سرشون شده تکرار می کنن…. من توی این کامنتهای تو هم دیدم. حتی متن رو نمی خونن و یک جمله واضح رو صددرصد برعکس برداشت می کنن تا ضبطشون رو روشن کنن و….

  به نظرم باید بپذریم که مغز یک بخشی از جامعه ما تنبل تر و بی قید تر از اونه که بشه بحث منطقی انجام داد باهاشون. البته شاید این قفل شدگی مغری مشکل مخصوص اینها نباشه اما حتمن بدترین و آزاردهنده ترینشه….

 6. SEEKING LIFE » Blog Archive » بازهم مرکز زمین Says:

  […] جدیدی در مورد مرکز زمین و و ماجرایش گرفتم که گفتم برایتان بگذارم اینجا تا بهتر متوجه […]

 7. SEEKING LIFE » Blog Archive » جوک روز: مرکز زمین Says:

  […] قبل از کامنت گذاشتن این نوشته های مرتبط را بخوانید: نوشته اول، نوشته […]

 8. ناشناس Says:

  من واقعا از شما تعجب می کنم که چقدر نسبت به دینتان تردید دارید.کسی که به این معجزات ایمان نداره باید از ضعف دینی بالایی برخوردار باشه.این همه اثبات و نفی توی قرآن رو نمی بینید وقتی که ما می گیم خدا بوجود آورنده ی جهان هستی و همه چیز در ستایش اونه پس حتی بدون آزمایش هم میشه حدس زد که مولکول آب که همواره در تسبیح خداست خوبی و بدی اطرافش رو درک بکنه و در قبال آنها عکس العمل نشان بده.این ما انسان ها ایم که در بین آفریده ها قدرت اختیار داریم پس آب که قدرت اختیار و اراده ندارد و نمی تواند راه را خودش انتخاب کند و همواره خدا را تسبیح می گوید از هر بدی بدش می آید چون قدرت انتخاب ندارد و نمی تواند بدی را انتخاب کند پس نسبت به خوبی ها عکس العمل خوب و نسبت به بدی ها عکس العمل بد دارد و این هم خود معجزه ایست از سوی پروردگار تا تلنگوری باشد به انسانی که قدرت انتخاب دارد و ممکن است بدی را انتخاب کند.خدا را شکر در کشور ما بقیه مثل شما فکر نمی کنن آقایون محترم برید بشینید چند تا کتاب معتبر بخونید و دیدگاه های متفاوت رو بشنوید و آخر سر خودتون بهترین راه رو انتخاب کنید حتی میتونید این سوالاتتون رو از سایتwww.porseman.orgبپرسید و از آنها بخواین تا جواب سوالاتتون رو بدن خود من همیشه همه ی سوالاتم رو از این سایت کاملا معتبر می پرسم و آنها با حوصله و صبر تمام به تک تک سوالات مردم جواب کامل میدن یک بار هم که شده امتحان کنید و از آنها بخواهید تا شبهات ذهنی شما را بر طرف کنند.شاید اینطوری بتونید با یک بحث مفید و بقول خودتون منطقی به نتیجه ای برسید

 9. Ramin Says:

  خوشحالم که تعجب می کنید چون تعجب اول مرحله تعقل است. شما هم به جای اینکه سوال هایتان را بپرسید کمی فکر کنید و بخوانید تا جواب سوال هایتان را خودتان پیدا کنید. اگر دین دارید بدانید که خداوند توی قرآن اش گفته که باید شما خدایتان بجویید و پیدا کنید (نه اینک از کس دیگری بپرسید). به هر حال ملکول های آب و مثلا دانشمند خل وضع ژاپنی در دین من جایی ندارد. برای من جالب است که این قضیه جزئی دین شماست. کجای دین شما چنین چیزی نوشته؟! ناشناس جان، خداوند همه جا هست فقط در قطره آب که نیست، همه جا هست. چرا فکر می کنی خداوند با بر زبان راندن اسم ش بر آب نازل میشه؟ چرا خداوند شما فقط وقتی اسم را میآری پیدا میشه؟ ناشناس جا خداوند خیلی بزرگه یکم دایره دیدت را بزرگ تر کن. خداوند همیشه بر آن قطره اب حضور داره و و اسم بردن تو نه اون رو کم می کنه نه زیاد. کلا بی خیال شما اگر وقت کردی یک کم خداشناسی ات را قوی تر کن بقیه چیزها حل میشه.

 10. دوست Says:

  مشکل شماها (هر دو طرف) با خودتونه پای خدا و عقاید رو وسط نکشید و بی سوادی های خودتونو برای بقیه عرضه نکنید.مکه از نظر جغرافیایی و با توجه به میدان مغناطیسی، مرکز زمینه.و اون مولکولهای آب هم با میکروسکوپ ازشون عکس گرفته شده و سندیت علمی داره. اینو همه میدونن خدا همه جا هست ولی وقتی اسمش برده میشه یا به چیزی تلقین بشه انرژی وارد میکنه اگه اینطور نبود نمیگفتن همه کارهاتون رو با اسم خدا آغاز کنید و کمک بخواین.مثال خوبی نیست ولی بدم نیست شما هم همیشه تو خونتون هستی ولی وقتی صدات کنن یه عکس العملی نشون میدی.

 11. نگین Says:

  دوستای عزیز .من نمیدونم شما کی هستین و دارای چه مدارج تحصیلی هستین و چقدر اطلاعات علمی دارین ولی پیشنهاد میکنم اگر میخواین نظرات و ایده هاتون رو درباره ی موضوعی بیان کنید اطلاعاتتون رو تمام زمینه های مربوط به موضوع بسنجید و بعد ببینید اصلا لایق نظردهی هستین یا ن مثلا اگر موضوع علمی ـ مذهبیه باید اطلاعاتتون تو هر دو زمینه در حد قابل قبول باشه نه اینکه یه کسی که فقط سرش تو دینه و هیچی از علم سرش نمیشه یا بلاعکس سریع بهش بر بخوره هرچی دلش خواست بگه کسی هم که مطلب رو میزاره باید تمام مخطباش رو در نظر بگیره تا نکته ی نامفهومی واسه کسی نمونه.neginran.mihanblog.com

Leave a Reply

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS