روز زمین و بازهم مرکز زمین

جامعه, روزمره, علمی Add comments

کامنت جدیدی در مورد مرکز زمین  و ماجرایش گرفتم که گفتم برایتان بگذارم اینجا تا بهتر متوجه بشوید:

با سلام خدمت رامین عزیز  در جواب سوالتان بهتر است بدونید جهت چرخش در علم  به دوصورت ساعت گرد و پادساعت گرد بیان می شود و هیچ ارتباطی با محل یا جهت قرار گرفتن ماده یا حامل آن ندارد. به عنوان مثال شما ساعت را در هر مکان یا حالتی که قرار دهید در جهت ساعتگرد خواهد چرخید!!!!!!!!!!! (علامت تعجب ها از کامنت گذار است)

من هم پاسخ دادم که منتظر توضیحات بیشترم:

چرخش در علم؟ توضیح بیشتری بدهید متوجه نمیشم. یعنی چیزی که به چپ می چرخه به راست نمی چرخه، درسته؟ منظورتون اینه که به جای اینکه از جلوی ساعت نگاه کنیم از پشت اش نگاه کنیم و ببینیم که در جهت مخالف می چرخه درست نیست و  یا… ؟ یک کم توضیح بدهید. منظورتون را نگرفتم.

نمیدانم این مطلب چرا اینقدر طرفدار داره. این همه مزخرف توی اینترنت می نویسم هیچکدام اینقدر کامنت هاش کش نداره. حق با محمد سولی است. دارم وقت ام و وقت شما را هدر می دهم. بی خیالش.

روز زمین مبارک!

Earth_Magnetic_Field_Declination_from_1590_to_1990

Earth_Magnetic_Field_Declination_from_1590_to_1990

Balatarin

9 Responses to “روز زمین و بازهم مرکز زمین”

 1. سولوژن Says:

  رامین جان، خودت را ناراحت نکن. چیزی که در دنیا کم نیست، آدم مشنگ است!
  پیش‌نهاد می‌کنم کامنت‌دانی‌ی پست‌هایی را که روی اعصاب‌ات می‌روند ببندی. مسوولیت تو برای ارتقای سطح فرهنگ عامه به نوشتن یک پست محدود است. بیش‌تر از آن انرژی بی‌خود گذاشته‌ای.

 2. انسان سکولار Says:

  رامین عزیز
  از معدود آدمهائی هستی که من کلملن میتوانم بهشان قبطه بخورم.
  موفق باشی!

 3. انسان سکولار Says:

  همه ی کرمت این بود؟

 4. Ramin Says:

  کرم نخواستی نظر خواستی(:

 5. mojtaba Says:

  سلام من خودم تا همين ديروز مكه بودم اينكه اونجا مركز زمينه فقط يك نظريه هست كه پايه هاي سستي داره……..در ضمن حساب اسلام و وهابيت از هم بسيار جداست لطفاً اين دو را با هم مخلوط نكنيد

 6. Ramin Says:

  سلام مجتبی. من هم با تو موافقم و نباید حساب اسلام و وهابیت را یکی کرد و این نوشته ها هدفی جز سیقل زدن واقعیت نداره و پیروز نهایی این ماجرا حقیقت است و خداوند چیزی جز حق و حقیقت نیست. اگر از نوشته من چیزی غیر از این برداشت کردی متاسفم. لطفا کامنت های نوشته اصلی راجع به مرکزیت زمین را هم ببین که چطور آدم ها به اسم مسلمان من را خطاب قرار می دهند. به نظرت باید به آنها چه گفت؟

 7. mojtaba Says:

  رامين جان متاسفانه بعضي ها خودشان را بسيار گم ميكنند و فكر ميكنند كه آره……طبق تحقيقات گسترده اي كه من انجام دادم مراكز مغناطيسي زمين قطب جنوب و شمال هستند و در برخي از نقاط مثل مثلث برمودا و درياي شيطان نيز نسبتاً با ميدان مغناطيسي بالايي روبيرو هستيم ولي درباره ميدان مغناطيسي مكه اطلاعي ندارم و تحقيقات خودم در اين زمينه شروع ميكنم هر كس هم خواست ميتونم سنديات و مداركمو در اختيارش بزارم تا بهتر موضوع رو درك كنه…..رامين جان شما هر شخصي رو نماينده اسلام ندون بعضي ها فقط اسم اسلامي را با خود يدك ميكشن……….راستي رامين جان فيلم آواتار رو اگر مشاهده كردي تفسيراتتو دربارش بهم بگو……..

 8. mahdi Says:

  man mikham biyam daneshgahe emu khobe ya bad

 9. Ramin Says:

  من متوجه نشدم این نوشته چه ربطی به دانشگاه داره یا حتی دانشگاه emu کجاست و چرا من باید در باره اش بدونم؟

Leave a Reply

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS