نوشتن پس از اندی

وبلاگی, روزمره Add comments

مدتی است ننوشتم. دقیق بگویم بعد از سفر دیگر ننوشتم. قرار بود خاطرات سفر را بنویسم هر بار آمدم بنویسم دو دلیل نگذاشت بنویسم. اولی کامنتی بود که زیر نوشته قبلی آمد که ” خیلی لوسی!” دومی هم امیدوارم به زودی برطرف شود. بعضی کامنت ها کلا حال گیری هستند امیدوارم حال کامنت گذار هم یک روزی همین جوری گرفته شود. رفته بودیم دور دنیا گشتیم آمدیم سفرنامه اش کنیم تا دهانمان را باز کردیم با کامنت آمدند توی صورت مان (:. بگذریم. حالا سال جدید شده و نوشتن واجب. پس سال نوی میلادی شما مبارک.

در سال جدید تعداد خوبی هدف و برنامه تعیین کردیم که بهش برسیم. یکی هم نوشتن این سفرنامه است. مدتی است وبلاگ ننوشتم، نوشتن ام کند شده و کله ام از حرف های ناگفته باد کرده. این را برای شروع بپذیرید تا ببینیم چه می شود.

راستی 10 روز دیگر تولد 10 سالگی این وبلاگ است. گویند گر این نوزادی بودی الان برای خود نره خری بودندی! پس شما به مناسبت این روزهای فرخنده پیشنهاد بدهید چه کنم؟ 10 روز وقت دارید پیشنهادات (غیر حالگیرانه)تان را برایم بنویسید.

Balatarin

9 Responses to “نوشتن پس از اندی”

 1. Siamak Says:

  چه چیزی بهتر از نوشتن! و چه انگیزه ای بهتر از حال گیری از کامنت گذاران حال گیر ;)

 2. MJ Says:

  رامین جون شما فقط بنویس داداش

 3. مریم Says:

  وا ؟؟!! اون پست که چیزی نگفته بود که شما اینقدر به دل گرفتید… چرا از پست های خوب انرژی نمیگیرید… سه چهار ماه تو کف این هستم که پس چی شد بقیه اش !!!

  این وبلاگ شماست و صفحه ای تبلیغاتی نیست که دوست داشته باشم بهترش کنید… هر پستی که حس میکنید دوست دارید بگذارید و ما هم از دیدن آن خوشحال… اونی که دوست داشته باشم از خوندنش لذت میبرم و اونی که باهاش ارتباط برقرار نکنم اتفاق خاصی نمی افته و منتظر پست بعدی میمونم !!!

  براتون آرزوی موفقت در سال جدید و رسیدن به اهدافتون میکنم…

  :)

 4. روزبه Says:

  خوب با اين کاری که کردی و اين همه مدت ننوشتی، من هم می‌گم لوسی! يعنی چی که يه نفر اومده يه چیزی گفته و ضد حال زده، همون رو گرفتی و بقيه‌ی ما که می‌خونيم و نه تنها به نظرمان لوس نيست، خيلی هم خوب است را نديده‌ای؟
  ای رامين قهرمان، شاد و شنگول باشی و وقتی هم حرف برای گفتن داری و تنبلی‌ات نمی‌آيد، بنويس، که دسته جمعی رستگار شويم.

 5. Ramin Says:

  درود بر لرد بزرگ سلام بر روزبه قهرمان (:

 6. آیدین Says:

  البته امیدوارم حالگیرانه محسوب نشه، ولی تا جایی که یادمه ده سالگی نیست. ژانویه 2002 شروع شد.

 7. Ramin Says:

  بچه ام رفته توی ده سال(:

 8. آیدین Says:

  برادر، آرشیو این وبلاگ کجاست؟

 9. Ramin Says:

  یه جوری پنهلنه … شاید درستش کردم…. فقط به خاطر تو

Leave a Reply

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
Entries RSS Comments RSS